2010 Őszi forduló kezdete

Az első mérkőzést hazai pályán játszottuk Bánk ellen, ami igen nehézkesen indult.
A csapat nem találta meg a megfelelő ritmust.
Ez a mérkőzés végére meglátszott az eredményen.
Keszeg-Bánk 0-4

Következő mérkőzésünk Érsekvadkerten játszottuk, ami sokkal dinamikusabb és összehangoltabb volt.
A bírói túlkapásoknak köszönhetően a mérkőzés utolsó harmadában nem sikerült megtartani a döntetlen végeredményt, esetleg a több kihagyott helyzetünkel győzelemre fordítan.
Így Érsekvadkert-Keszeg  2-0

Egy hét elteltével ismét hazai pályán játszottunk. Nagyoroszi csapatát fogadtuk.
A mérkőzés első perceiben sajnos megszületett az első gól az ellenfél javára. Ennek ellenére játékosaink nem keseredtek el és egy nagyon szép dinamikus játékkal folytatták a mérkőzést.
Nem kis meglepetésére a szurkolóknak ez a töretlenség végig kísérte a 90 percet, ami eredményességével is bizonyítja. Keszeg-Nagyoroszi mérkőzés 5-2 re végződött.
A következő mérkőzés házigazdája Patak lesz.

Az elmúlt három mérkőzésen készült képek megtekinthetők a Keszeg SE galériában: >>>klikk<<<